TRY - Turkish Lira
USD
27,47
EUR
29,04

Moody’s: Toparlanma Artan Vakaların Tehdidi Altında

Kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s, ekonomik toparlanmanın kırılgan olmaya devam edeceğini bildirdi. Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu...
>

  Anadolu Efes’e Pazarlama Ödülü

  Gerçekleştirdiği projelerle EuroLeague Devotion Pazarlama Ödülleri’nde daha önce dört kez altın, bir kez de gümüş ödül kazanan Anadolu Efes Spor Kulübü, 2021 yılında da EuroLeague tarafından Gümüş Ödül’e layık görüldü. Bu alanda ödül kazanan ilk ve tek Türk takımı olan Anadolu Efes, EuroLeague Devotion Pazarlama Ödülleri’nde en fazla ödül kazanan takım olma başarısını da sürdürüyor. Anadolu Efes’e Gümüş Ödül kazandıran proje ise “Dijital Maç Günü Deneyimi” idi. Anadolu Efes Spor Kulübü Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Gökçe Dayı, EuroLeague şampiyonluğunun ardından ülkemize bir ödül daha kazandırılması sebebiyle çok gururlu olduklarını söyledi.

  EuroLeague ve EuroCup’ta mücadele eden tüm takımların pazarlama projelerinin değerlendirmeye alındığı EuroLeague Devotion Pazarlama Ödülleri’nde 2010, 2013, 2017 ve 2020 yıllarında Altın Ödül, 2019 yılında ise Gümüş Ödül kazanan Anadolu Efes, ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.

  EuroLeague maçlarının seyircisiz oynanması sebebiyle “Dijital Maç Günü Deneyimi” projesini hayata geçiren Anadolu Efes, EuroLeague tarafından Devotion Pazarlama Gümüş Ödülü’ne layık görüldü.

  “Basketbolseverlerle bağımızı daha da güçlendirdik…”

  Anadolu Efes Spor Kulübü Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Müdürü Gökçe Dayı ise kazanılan ödül sonrasında görüşlerini şu şekilde ifade etti: “Avrupa basketbolunun daha önce deneyimlemediği bir sezonu geride bıraktık. Maçlarımızın seyircisiz oynanması sebebiyle taraftarlarımızı Sinan Erdem Spor Salonu’nda ağırlayamasak da onların evlerine konuk olabileceğimiz dijital projeleri hayata geçirdik. Böylece basketbolseverlerle aramızdaki bağı daha da güçlendirdik. 2016 yılından bu yana uygulamakta olduğumuz dijital dönüşüm stratejimizin böyle bir ödülle taçlanması da bizi çok mutlu etti.

  “Üç sezondur üst üste ödül almamız çok önemli ve değerli…”

  Takımımızın EuroLeague şampiyonu olarak tamamladığı 2020 – 2021 sezonunda, saha dışında da ülkemize böylesine önemli bir ödülü kazandırmaktan dolayı gururluyuz. Bu ödülü kazanmamızda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

  Ayrıca 2020 ve 2021 gibi çok zorlu şartları da içeren son üç sezonda, Avrupa’nın en iyi pazarlama yapan birinci ya da ikinci takımı olmamız, Türk basketbolu için çok değerli ve önemli bir göstergeydi. Kazandığımız ödüller ışığında Anadolu Efes Spor Kulübü Pazarlama Departmanı’nın ve birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın, Avrupa’nın en iyi pazarlama ekosistemini oluşturduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.”

  Anadolu Efes’e ödül kazandıran “Dijital Maç Günü Deneyimi”nden öne çıkan projeler ise şu şekildeydi:

  Anadolu Efes Stüdyo’da çok özel konuklar ağırlandı…

  Anadolu Efes Spor Kulübü’nün Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki maçlarından önce Twitter, Facebook ve Youtube’tan canlı yayınlanan Anadolu Efes Stüdyo, toplamda 9 milyona yakın izlenme sayısına ulaşmış ve basketbol heyecanını eğlenceyle birleştirmişti.

  Anadolu Efes’in Sesi Mustafa Özben’in sunuculuğunu yaptığı projede sinema, tiyatro, müzik, spor ve iş dünyasından önemli isimler konuk olarak ağırlanmış, kulüp partnerleri de sürprizleriyle programlara farklı bir boyut katmıştı.

  Avrupa basketbolunda bir ilk: Anadolu Efes Spor Kulübü Dijital Tribünü…

  Anadolu Efes – FC Bayern Münih maçından gerçekleştirilen “Anadolu Efes Spor Kulübü Dijital Tribünü ise Avrupa basketbolunda bir ilk olmuştu. beIN Sports Türkiye ve Microsoft’un desteğiyle hayata geçirilen proje kapsamında yüzlerce taraftarın maç heyecanına +1 olması sağlanmıştı. Ayrıca yapılan iletişim çalışmalarıyla da milyonlara ulaşılmıştı.

  Dijital Deplasman Buluşmaları…

  Ayrıca sezon içerisinde oynanan EuroLeague deplasman maçlarının heyecanı da dijital ortama taşınmış, Anadolu Efes taraftarları “Dijital Deplasman Buluşmaları”nda bir araya gelmişti. Kulüp partnerlerinin sürpriz hediyeleri ile basketbolseverleri mutlu ettiği buluşmalarda taraftarlar da maç heyecanını birbirleriyle paylaşmıştı.

  CEVAP VER

  Lütfen mesajınızı yazın
  Lütfen adınızı girin

  OKUMADAN GİTMEYİN!

  Getir 150 Milyon Dolarlık Bir Yatırım Aldı

  Getir, mevcut yatırımcılarından birinden 150 milyon dolarlık yeni yatırım aldı. Yaratılan yeni kaynak Türkiye'de ve dünyada büyüme yönünde kullanılacak. Yapılan bu yatırımla birlikte Getir'in değerlemesi 1.1...

  Trendyol 10 Milyar Dolar Değerlemeyi Geçen İlk Türk Teknoloji Şirketi

  Trendyol, 10 milyar dolar değerlemeyi aşan ilk Türk teknoloji şirketi oldu. Şirketten yapılan açıklamaya göre şirket yeni turda 1,5 milyar dolarlık yatırım aldı. Böylelikle Trendyol'un...

  Enflasyonda Yükseliş Eğilimi Sürüyor

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Temmuz ayına ilişkin enflasyon verilerini açıkladı. Veriler 2003 yılından bu yana en yüksek Temmuz enflasyonuna işaret etti.Temmuz ayında yıllık enflasyon...

  Anadolu Efes’e Pazarlama Ödülü

  Gerçekleştirdiği projelerle EuroLeague Devotion Pazarlama Ödülleri’nde daha önce dört kez altın, bir kez de gümüş ödül kazanan Anadolu Efes Spor Kulübü, 2021 yılında da...

  Fransa’dan Google’a Büyük Ceza

  Teknoloji devi Google’a Fransa’da haberlerin telif haklarına dair yapılan anlaşmayı ihlal etmesi nedeniyle 500 milyon Euro para cezası verildi. Bu ceza, Fransa’nın ikinci en...

  İlk Sizin Haberiniz Olsun!

  Güncel haberler için e-posta listemize kaydolun!