TRY - Turkish Lira
USD
27,47
EUR
29,04

Dış Ticaret Rakamları Açıklandı : İhracatta Rekor, Dış Ticarette Açık Var

Genel Ticaret Sistemi'ne (GTS) göre ihracat, Aralık 2020'de bir önceki yılın aynı ayına göre...
>

  Gizlilik politikası

  Kişisel Bilgiler ve Gizlilik

  B2B Türkiye kişisel bilgilerin gizliliği hususunda son derece titiz ve dikkatlidir. Herhangi bir konuda kişisel veri ve bilgilerin tarafımızla paylaşılması durumunda bu veriler sadece kurumsal veri tabanında ve yetkili kişilerin görebileceği şekilde muhafaza edilir, değerlendirilir ve eğer gerekiyorsa ilgili kişilerle iletişim kurulması amacıyla kullanılabilir.

  Kişisel bilgiler, Kişisel Verilerin Koruma Kanunu kapsamında asla hiçbir başka platformla, kişiyle, kamuyla(Güvenlik soruşturması gerektiren yasal süreçlerin mahkeme kararıyla resmi şekilde talep edilmesi dışında) veya kurumla paylaşılmaz. Reklam, tanıtım ve pazarlama gibi etkinliklerde kullanılamaz. Kişisel verilerinizin, güvenliği konuyla ilgili olarak çalışan B2B Türkiye çalışanlarının sorumluluğu ve koruması altındadır.

  Siteye ulaşan kullanıcıların IP adresi sistem güvenliği açısından kayıt altına alınabilir fakat bu bilgiler kişisel veri olarak değil genel sistem kontrolü için gereklidir, kişisel veri olarak kabul edilmez. Paylaşılan kişisel veriler ise ancak ve sadece kişilerin iletişim kurma talepleri, siteye ilgili öneri veya şikayetleri veya sorularıyla ilgili olarak kullanılabilir ve iletişim sonlandıktan sonra da güvenle saklanmaya devam edilir.

  Sorumluluk

  Üye ve kullanıcılar, gerek B2B Türkiye web sitesinde gerek sosyal medya hesaplarında paylaşılan eylem, yazı, video, fotoğraf, slogan, söz, yorum gibi materyallerin içeriğinden, resmi kurum, kuruluşlar, üçüncü kişiler ve B2B Türkiye ekibine karşı da sorumludur. Dolayısıyla web sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda görüş beyan eden kişilerin görüşleri yasal olarak kendilerini bağlamaktadır. Bu noktada muhataplar T.C. Anayasası, Türk Ceza Kanunu ve ilgili özel kanunlardır. Bu kanunlar kapsamında suç sayılan ve tazminat gerektiren kamu güvenliği, milli birliği bozucu, genel ahlaka, kamu çıkarlarına ve temel hak ve özgürlüklere aykırı eylem ve paylaşımlar yapanla bizzat bu davranışlarından sorumlu olacaklardır. B2B Türkiye bu noktada bir sorumluluk kabul etmemektedir.

  Koruma

  B2B Türkiye resmi web sitesi, hosting sağlayıcıları ve yazılım ekipleri tarafından herhangi bir saldırı, bilgi hırsızlığı vb. hacker eylemlerine karşı korunmaktadır. Bu bağlamda web sitesinin periyodik bakımları yapılmakta, güvenlik testleri sürekli denetlenmekte ve herhangi bir olağanüstü durum olup olmadığı sıklıkla gözlenmektedir. Yine de tüm önlemler alınmasına rağmen web sitesinin maruz kalabileceği komplike bir saldırıda karşılaşılabilecek sonuçlar, oluşabilecek hasarlar ve kişisel bilgilerin koruması noktasında B2B Türkiye bir garantör değildir.

  Paylaşım

  B2B Türkiye, özgün içerikler üreten bir web sitesi olmakla birlikte gündemdeki haberleri yasal ve kaliteli haber ajans ve kanallardan derleyerek ve kaynak göstererek paylaşabilmektedir. Herhangi bir başka haber sitesinin, kişinin veya kurumun, B2B Türkiye üzerinden, yararlanılan bir dış kaynağı veya yayım hakkı B2B Türkiye’ye ait olan bir haberi ancak ve ancak kaynak belirterek paylaşması gerekmektedir. B2B Türkiye’nin ya da alıntı yapılan haber ajansının imtiyazında olması fark etmeksizin, kaynak gösterilmeden yapılacak paylaşımlar kişinin kendi sorumluluğundadır.