TRY - Turkish Lira
USD
27,47
EUR
29,04

Dış Ticaret Açığı Arttı

Türkiye'nin ihracatı Ağustos ayında yüzde 5,7 azalırken ithalat yüzde 20 artış kaydetti. Böylece, dış...
>

    ‘B2B Türkiye’, her geçen gün dijitalleşen ve küreselleşen dünyada özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve piyasa profesyonellerinin ekonomi, pazarlama, dijital dünya, teknoloji, aktüel ve sektörel konularda rafine içeriklere ulaşmasına imkan veren bir online platformdur.

    Ekonomi ve iş dünyasına dair okur yazarlık oranlarının son yıllarda artıyor oluşu bu alanlardaki kaliteli içerik beklentisini de arttırdı. ‘B2B Türkiye’, referans göstererek ana akım ekonomi medyasından sizler için günlük seçkiler oluşturup gündemi hızla yakalamanızı sağlarken, yazar kadrosunun orijinal içerikleriyle de takipçilerinin haber alma ve araştırma ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sunmaktadır.

    Pazarlama, ekonomi, sektörel, teknoloji, dijital ve aktüel başlıklarını ana odak noktası olarak belirleyen ‘B2B Türkiye’, etki skalasını oldukça geniş tutmakta ve belirlenen ana başlıklar bağlamında ; kobiler, üst ve orta düzey yöneticiler, beyaz yaka çalışanları, girişimciler, insan kaynakları çalışanları, yazılımcılar, finans sektörü çalışanları, akademisyenler, startuplar, medya ve iletişim çalışanları gibi başlıklarla geniş bir kitleye yönelik olarak derleme ve özgün içerikler üretmektedir.

    Eylül 2020’de yayına alınan web sitesi ve sosyal medya kanallarıyla Türkiye’nin yeni nesil ekonomi, pazarlama ve sektörel haber ihtiyacını karşılamayı vaadeden B2B Türkiye, sektör için yerel ve global içerikleri geniş bir vizyonla ele alan bir bilgi kaynağı olma misyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.